برترین
ها:
اگر از ارتفاع می ترسید این گردشگاه در چین می تواند بدترین کابوس شما باشد که به حقیقت می پیوندد. این گذرگاه که حدود 1403 متر بالاتر از سطح زمین به یک طرف کوه متصل است به اندازه کافی ترسناک هست اما این که بدانید از شیشه ساخته شده آن را وحشتناک تر هم می کند.

این گذرگاه در یک طرف کوه تیانمن در پارک جنگلی ملی ژانگجیاجی Zhangjiajie» در استان هونان واقع شده و 100 متر طول و 5.2 متر عرض دارد. همان طور که در تصاویر زیر می بینید این گردشگاه برای کسانی که قلبی ضعیف دارند اصلا مناسب نیست اما کسانی که آن قدر شجاعت دارند که روی این گذرگاه راه بروندمنظره ای نفس گیر و بدیع پاداش خواهند گرفت که شاید دیگر هیچ جای دیگری چنین تجربه بی نظیری نداشته باشند.

این پارک در واقع سه گردشگاه دارد که یکی از آن ها یک پل شیشه ای معلق در ارتفاع 0 متری می باشد. بنابراین اگر عاشق ماجراجویی هستید یا فقط می خواهید یک سلفی هیجان انگیز بگیرید می توانید این پارک را در لیست مقاصد سفرتان قرار دهید.

گذرگاه شیشه ای ترسناک در ارتفاع 1400 متری چین

گذرگاه شیشه ای ترسناک در ارتفاع 1400 متری چینلینک منبع

مطلب ترسناک ترین گذر گاه شیشه ای در ارتفاعات کوه تیانمِن در سایت مفیدستان.

✳️ فروش ویژه دوچرخه کوهستان ردفوکس مدل Z4 سایز ۲۴

✳️ فروش ویژه دوچرخه کوهستان تیتان مدل Bally کد ۲۴۱۰۱ سایز ۲۴

نگاه نزدیک ویدیویی زومیت به گلکسی A9 سامسونگ

کوه ,شیشه ,ای ,یک ,متر ,گردشگاه ,این گذرگاه ,شیشه ای ,ترین گذر ,گاه شیشه ,ترسناک ترین

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دستگاه تصفیه آب آکواجوی در شیراز مطالب اینترنتی Offer Cheap Tennessee Titans In Good quality, Gain More Reture In NFL Jerseys Outlet. مزه 20 PC BAZ دانلود آهنگ جدید - فول آلبوم ترمز بریدگان موفقیت مطالب اینترنتی سلامت گوش یک عدد مهسا هستم.